Drodzy klienci

Zapraszamy do korzystania z usług firmy Thermo Cars obejmujących obsługę, serwis i montaż wszystkich agregatów chłodniczych montowanych na samochodach dostawczych i ciężarowych.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas prac z zakresu chłodnictwa transportowego, ugruntowane wiedzą teoretyczną uzyskaną podczas spotkań i konferencji technicznych, pozwala nam zapewnić Państwu najwyższą jakość usług świadczonych w naszym serwisie.

To, co nas wyróżnia od konkurencji, to sposób w jaki traktujemy naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne są ich pojazdy i dlatego traktujemy je jak własne. Promujemy również stałych klientów naszego serwisu. Jeśli nam zaufacie, my odpłacimy się bezawaryjną pracą Waszych samochodowych agregatów chłodniczych i atrakcyjnymi cenami. Oferujemy również wykonanie zabudów izotermicznych furgonów wykonanych z płyt poliuretanowych. Płyty te przy niewielkiej grubości posiadają bardzo dobry współczynnik izolacji, jak również cechują się wysoką estetyką. Nasze produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny wymagany przy transporcie produktów spożywczych i farmaceutycznych.

Dzięki naszej wiedzy praktycznej i teoretycznej w izolowaniu pojazdów, jesteśmy w stanie przerobić każdy furgon na chłodnie.

Firma Thermo Cars jest gotowa podjąć każde wyzwanie związane z:

  • SERWISEM NACZEPOWYCH AGREGATÓW CHŁODNICZYCH
  • serwisem pogwarancyjnym agregatów chłodniczych do samochodów dostawczych
  • montażem agregatów chłodniczych w samochodach dostawczych i ciężarowych
  • sprzedażą i montażem rejestratorów temperatury
  • zabudową izotermiczną samochodów dostaczych
  • serwisem klimatyzacji w ciągnikach siodłowych, maszynch specjalistycznych
  • montażem klimatyzacji postojowych w samochodach ciężarowych